ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


ŠK Zagreb
Drvna industrija Rubinić

Ciklus brzopoteznih turnira


Finalni turnir

Konačni poredak nakon 5 kvalifikacijskih turnira

Dodatni kvalifikacijski turnir

Rezultati 1. turnira (23. listopada)

Rezultati 2. turnira (19. studenog)

Poredak nakon 2. turnira

Rezultati 3. turnira (18. prosinca)

Poredak nakon 3. turnira

Rezultati 4. turnira (5. veljače)

Poredak nakon 4. turnira

Rezultati 5. turnira (5. ožujka)


Finalni turnir 26. ožujka

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bod
SB.
1
VM
Hrvoje Stević
2556
16,5
144,50
2
IM
Milan Mrđa
2372
14,5
128,00
3
IM
Branko Vujaković
2364
14,5
117,50
4
NM
Dean Zečević
2177
13,5
105,50
5
FM
Goran Đurović
2243
13,0
113,25
6
NM
Željko Pavičić
2375
13,0
99,75
7
IM
Branko Rogulj
2397
13,0
97,75
8
NM
Dubravko Šlogar
2324
12,5
98,75
9
FM
Marijan Krištović
2292
11,5
88,75
10
MK
Damir Mravunac
2159
10,0
71,00
11
MK
Milan Hrupački
2081
9,0
63,75
12
FM
Josip Njirjak
2339
9,0
62,00
13
NM
Željko Vadla
2170
8,0
51,75
14
MK
Ivan Kalajžić
2208
6,5
52,75
15
 
Zoran Zelenika
2100
5,5
37,75
16
I
Zdravko Muha
2113
4,5
19,50
17
MK
Nenad Škare
2100
4,0
33,50
18
MK
Srđan Basarić
2145
4,0
23,25
19
I
Damir Livaić
2069
4,0
22,00
20
MK
Krešimir Skrbin
2170
3,5
29,50

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


Konačni bodovni poredak nakon pet kvalifikacijskih turnira

(u tablici su desetorica igrača koji su se kvalificirali na finalni turnir označeni crvenom bojom)

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bodovi
1. turnir
2. turnir
3. turnir
4. turnir
5. turnir
Ukupno
1.
FM
Njirjak Josip
2339
8
8
7
7
7
37
2.
FM
Krištović Marijan
2262
10
6
3
2
3
24
3.
FM
Đurović Goran
2232
9
10
 
4
 
23
4.
IM
Rogulj Branko
2392
 
 
10
10
 
20
5.
NM
Pavičić Željko
2375
 
 
2
6
10
18
6.
NM
Vadla Željko
2159
7
4
 
 
5
16
7.
MK
Kalajžić Ivan
2183
6
 
5
1
 
12
8.-10.
IM
Vujaković Branko
2364
 
 
8
3
 
11
8.-10.
MK
Skrbin Krešimir
2233
 
 
 
4
11
8.-10.
NM
Zečević Dean
2178
 
3
 
 
8
11
11.
NM
Šlogar Dubravko
2320
 
 
9
 
1
10
12.-16.
NM
Jurković Ante
2285
 
9
 
 
 
9
12.-16.
IM
Mrđa Milan
2374
 
5
4
 
 
9
12.-16.
IM
Krstić Uroš
2353
 
 
1
8
 
9
12.-16.
VM
Stević Hrvoje
2556
 
 
 
9
 
9
12.-16.
IM
Runić Zoran
-
 
 
 
 
9
9
17.
VM
Hulak Krunoslav
2485
 
 
6
 
6
18.
IM
Živković Vjekoslav
2357
 
 
 
 
6
6
19.-20.
MK
Ćosić Radoslav
2079
5
 
 
 
 
5
19.-20.
FM
Havaš Ladislav
2270
 
 
 
5
 
5
21.
I
Muha Zdravko
2113
4
 
 
 
 
4
22.
II
Novaković Ivan
1920
3
 
 
 
 
3
23.-25.
FM
Božinović Bogdan
2219
2
 
 
 
 
2
23.-25.
NM
Pandurević Miro
2273
 
2
 
 
 
2
23.-25.
MK
Bertok Mario
-
 
 
 
 
2
2
26.-27.
IV
Kosović Miroslav
-
1
 
 
 
 
1
26.-27.
MK
Raljić Mirko
2116
 
1
 
 
 
1

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


Dodatni kvalifikacijski turnir 25. ožujka

(u tablici su šestorica igrača koji su se kvalificirali na finalni turnir označeni crvenom bojom)

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bod
SB.
1
MK
Mravunac Damir
2159
6,5
25,50
2
MK
Zelenika Zoran
2100
6,5
25,00
3
IM
Mrđa Milan
2372
4,5
21,25
4
MK
Basarić Srđan
2145
4,5
15,00
5
I
Livaić Damir
2069
3,5
15,25
6
MK
Hrupački Milan
2081
3,5
12,00
7
II
Krištović Robert
1864
3,5
10,50
8
MK
Soldo Robert
2164
2,5
8,00
9
IV
Livaić Leon
1728
1,0
4,50

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


1. turnir 23. listopada - finalna grupa

Mjesto Kat Ime Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Bod
1 FM Krištović Marijan 2284 * 1 = = 1 0 1 1 1 1 7,0
2 FM Đurović Goran 2228 0 * 1 1 1 = 0 1 1 1 6,5
3 FM Njirjak Josip 2341 = 0 * 0 1 1 1 1 1 1 6,5
4 IM Vadla Željko 2156 = 0 1 * 1 = = 1 = 1 6,0
5 MK Kalajžić Ivan 2210 0 0 0 0 * 1 1 1 = 1 4,5
6 MK Ćosić Radoslav 2082 1 = 0 = 0 * 1 0 1 0 4,0
7 I Muha Zdravko 2113 0 1 0 = 0 0 * = 1 1 4,0
8 II Novaković Ivan 1899 0 0 0 0 0 1 = * 1 0 2,5
9 FM Božinović Bogdan 2288 0 0 0 = = 0 0 0 * 1 2,0
10 IV Kosović Miroslav 1817 0 0 0 0 0 1 0 1 0 * 2,0

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


2. turnir 19. studenog

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bod
BH.
1
FM
Đurović Goran
2243
9,5
69,5
2
NM
Jurković Ante
2286
8,5
73,0
3
FM
Njirjak Josip
2339
7,5
74,5
4
MK
Skrbin Krešimir
2170
7,0
73,0
5
FM
Krištović Marijan
2292
7,0
71,5
6
IM
Mrđa Milan
2372
7,0
69,5
7
NM
Vadla Željko
2170
7,0
67,5
8
NM
Zečević Dean
2177
6,5
71,5
9
NM
Pandurević Miro
2255
6,0
67,5
10
MK
Raljić Mirko
2113
6,0
57,5
11
MK
Basarić Srđan
2145
6,0
53,5
12
MK
Hrupački Milan
2081
5,5
62,5
13
MK
Soldo Robert
2164
5,5
57,0
14
MK
Brajković Željko
1941
5,5
56,5
15
MK
Matić Željko
2153
5,5
51,5
16
I
Gujić Vladimir
2012
5,5
50,5
17
MK
Kalajžić Ivan
2208
5,0
69,0
18
II
Đilas Ivan
1836
5,0
61,0
19
MK
Portada Maroje
2102
5,0
55,5
20
III
Krištović Robert
1864
5,0
48,5
21
 
Zorić Rade
1605
4,5
56,0
22
MK
Gujić Leonard
1997
4,5
54,5
23
II
Mitrović Dragan
1803
4,0
47,0
24
II
Novaković Ivan
1882
3,5
47,0
25
IV
Prodanović Bogdan
1772
1,0
47,5

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


Bodovni poredak nakon 2. turnira

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bodovi
1. turnir
2. turnir
Ukupno
1.
FM
Đurović Goran
2243
9
10
19
2.-3.
FM
Krištović Marijan
2292
10
6
16
2.-3.
FM
Njirjak Josip
2339
8
8
16
4.
IM
Vadla Željko
2170
7
4
11
5.
NM
Jurković Ante
2286
 
9
9
6.
MK
Skrbin Krešimir
2170
 
7
7
7.
MK
Kalajžić Ivan
2208
6
 
6
8.-9.
MK
Ćosić Radoslav
2082
5
 
5
8.-9.
IM
Mrđa Milan
2372
 
5
5
10.
I
Muha Zdravko
2113
4
 
4
11.-12.
II
Novaković Ivan
1882
3
 
3
11.-12.
NM
Zečević Dean
2177
 
3
3
13.-14.
FM
Božinović Bogdan
2288
2
 
2
13.-14.
NM
Pandurević Miro
2255
 
2
2
15.-16.
IV
Kosović Miroslav
1817
1
 
1
15.-16.
MK
Raljić Mirko
2113
 
1
1

 

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


3. turnir 18. prosinca

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bod
BH.
1
IM
Rogulj Branko
2397
10,0
59,0
2
NM
Šlogar Dubravko
2324
9,0
50,5
3
IM
Vujaković Branko
2364
8,0
60,0
4
FM
Njirjak Josip
2339
7,0
56,5
5
FM
Hulak Krunoslav
2485
7,0
56,5
6
MK
Kalajžić Ivan
2208
7,0
49,0
7
IM
Mrđa Milan
2372
6,5
59,0
8
FM
Krištović Marijan
2292
6,5
49,5
9
NM
Pavičić Željko
2375
6,0
60,5
10
IM
Krstić Uroš
2353
6,0
57,0
11
IM
Biti Ozren
2373
6,0
53,0
12
NM
Jurković Ante
2286
6,0
53,0
13
MK
Skrbin Krešimir
2170
6,0
47,5
14
I
Havaš Juraj
2050
5,5
51,0
15
FM
Bilić Mario
2305
5,5
47,0
16
NM
Štadler Brigita
2090
5,5
43,0
17
Zorić Rade
1605
5,5
40,0
18
NM
Zečević Dean
2177
5,0
53,5
19
MK
Havaš Janko
2121
5,0
47,0
20
MK
Vukić Aleksandar
2139
5,0
46,5
21
MK 
Hrupački Milan
2081
5,0
42,5
22
II
Mitrović Dragan
1803
4,5
47,0
23
MK
Raljić Mirko
2113
4,5
42,5
24
IV
Prodanović Bogdan
1772
4,0
46,0
25
III
Krištović Robert
1864
4,0
45,5
26
MK
Maslać Zvonimir
2086
3,5
40,0
27
MK
Brajković Željko
1941
3,5
39,0
28
I
Damić Dalibor
2016
3,0
47,0
29
II
Novaković Ivan
1882
3,0
38,5
30
MK
Petrović Silvije
2144
2,0
41,5

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


Bodovni poredak nakon 3. turnira

Mjesto
Kat
Ime
Rtg
Bodovi
1. turnir
2. turnir
3. turnir
Ukupno
1.
FM
Njirjak Josip
2339
8
8
7
23
2.-3.
FM
Đurović Goran
2243
9
10
 
19
2.-3.
FM
Krištović Marijan
2292
10
6
3
19
4.-5.
IM
Vadla Željko
2170
7
4
 
11
4.-5.
MK
Kalajžić Ivan
2208
6
 
5
11
6.
IM
Rogulj Branko
2397
 
 
10
10
7.-9.
NM
Jurković Ante
2286
 
9
 
9
7.-9.
NM
Šlogar Dubravko
2324
 
 
9
9
7.-9.
IM
Mrđa Milan
2372
 
5
4
9
10.
IM
Vujaković Branko
2364
 
 
8
8
11.
MK
Skrbin Krešimir
2170
 
7
 
7
12.
VM
Hulak Krunoslav
2485
 
 
6
6
13.
MK
Ćosić Radoslav
2082
5
 
 
5
14.
I
Muha Zdravko
2113
4
 
 
4
15.-16.
II
Novaković Ivan
1882
3
 
 
3
15.-16.
NM
Zečević Dean
2177
 
3
 
3
17.-19.
FM
Božinović Bogdan
2288
2
 
 
2
17.-19.
NM
Pandurević Miro
2255
 
2
 
2
17.-19.
NM
Pavičić Željko
2375
 
 
2
2
20.-22.
IV
Kosović Miroslav
1817
1
 
 
1
20.-22.
MK
Raljić Mirko
2113
 
1
 
1
20.-22.
IM
Krstić Uroš
2353
 
 
1
1

 

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


4. turnir 5. veljače

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bod
BH.
1
IM
Rogulj Branko
2392
9,5
74,0
2
VM
Stević Hrvoje
2556
9,0
73,0
3
IM
Krstić Uroš
2353
7,5
75,5
4
FM
Njirjak Josip
2339
7,5
72,0
5
NM
Pavičić Željko
2375
7,5
70,0
6
FM
Havaš Ladislav
2270
7,0
70,0
7
FM
Đurović Goran
2232
7,0
68,5
8
IM
Vujaković Branko
2364
7,0
64,0
9
FM
Krištović Marijan
2262
6,5
68,5
10
MK
Kalajžić Ivan
2183
6,5
60,0
11
NM
Pandurević Miro
2273
6,0
68,5
12
NM
Jurković Ante
2285
6,0
68,5
13
FM
Vuković Ivo
2238
6,0
64,0
14
MK
Hrupački Milan
2066
6,0
57,5
15
I
Havaš JUraj
2058
6,0
57,0
16
FM
Bilić Mario
2305
6,0
55,0
17
IM
Biti Ozren
2373
5,5
74,0
18
NM
Vadla Željko
2159
5,5
63,0
19
MK
Vukić Aleksandar
2131
5,5
62,0
20
II
Đilas Ivan
1836
5,5
46,5
21
NM
Šlogar Dubravko
2320
5,0
67,5
22
Kosović Miroslav
1817
5,0
62,5
23
MK
Soldo Robert
2167
5,0
61,5
24
MK
Raljić Mirko
2116
5,0
60,0
25
MK
Havaš Janko
2126
5,0
59,5
26
MK
Basarić Srđan
2128
5,0
59,0
27
II
Novaković Ivan
1920
5,0
44,5
28
II
Krištović Robert
1928
5,0
43,5
29
MK
Brajković Željko
1903
4,5
57,0
30
MK
Petrović Silvije
2144
4,5
47,5
31
MK
Frouth Nenad
2187
4,5
47,0
32
I
Livaić Damir
2077
4,0
53,5
33
MK
Jakovljevski Radivoje
2045
4,0
52,5
34
MK
Čolić Tami
1600
2,5
45,0
35
Mladen Lukić
1600
1,0
45,5

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


Bodovni poredak nakon 4. turnira

Mjesto
Kat
Ime
N.Rtg
Bodovi
1. turnir
2. turnir
3. turnir
4. turnir
Ukupno
1.
FM
Njirjak Josip
2339
8
8
7
7
30
2.
FM
Đurović Goran
2232
9
10
 
4
23
3.
FM
Krištović Marijan
2262
10
6
3
2
21
4.
IM
Rogulj Branko
2392
 
 
10
10
20
5.
MK
Kalajžić Ivan
2183
6
 
5
1
12
6.-7.
NM
Vadla Željko
2159
7
4
 
 
11
6.-7.
IM
Vujaković Branko
2364
 
 
8
3
11
8.-12.
NM
Jurković Ante
2285
 
9
 
 
9
8.-12.
IM
Mrđa Milan
2372
 
5
4
 
9
8.-12.
NM
Šlogar Dubravko
2320
 
 
9
 
9
8.-12.
IM
Krstić Uroš
2353
 
 
1
8
9
8.-12.
VM
Stević Hrvoje
2556
 
 
 
9
9
13.
NM
Pavičić Željko
2375
 
 
2
6
8
14.
MK
Skrbin Krešimir
2170
 
 
 
7
15.
VM
Hulak Krunoslav
2485
 
 
6
 
6
16.-17.
MK
Ćosić Radoslav
2082
5
 
 
 
5
16.-17.
FM
Havaš Ladislav
2270
 
 
 
5
5
18.
I
Muha Zdravko
2113
4
 
 
 
4
19.-20.
II
Novaković Ivan
1882
3
 
 
 
3
19.-20.
NM
Zečević Dean
2177
 
3
 
 
3
21.-22.
FM
Božinović Bogdan
2288
2
 
 
 
2
21.-22.
NM
Pandurević Miro
2255
 
2
 
 
2
23.-24.
IV
Kosović Miroslav
1817
1
 
 
 
1
23.-24.
MK
Raljić Mirko
2113
 
1
 
 
1

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


5. turnir 5. ožujka - finalna grupa

Mjesto Kat Ime
1 NM Pavičić Željko
2 IM Runić Zoran
3 NM Zečević Dean
4 FM Njirjak Josip
5 IM Živković Vjekoslav
6 NM Vadla Željko
7 MK Skrbin Krešimir
8 FM Krištović Marijan
9 MK Bertok Mario
10 NM Šlogar Dubravko

povratak na vrh               povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija