ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


I. hrvatska šahovska liga za juniore
9. - 15. travnja 2007, Sveti Filip i Jakov


Konačni poredak

Pojedinačni rezultati juniora ŠK Zagreb

Rezultati naše momčadi po kolima

 

 

Konačni poredak

  Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 B MB
1.    ŠK Junior, Rijeka   2,5 3,0 3,5 3,5 3,5 4,0 4,0 3,5 3,5 3,0 4* 38,0 22
2.    HAŠK Mladost, Zagreb 1,5   2,5 4,0 3,5 3,0 3,5 3,5 3,0 2,5 3,5 4,0 34,5 20
3.    ŠK Podsused, Zagreb 1,0 1,5   1,5 3,0 3,0 2,0 3,0 3,0 3,0 3,0 4* 28,0 15
4.    ŠK Draga, Rijeka 0,5 0,0 2,5   2,0 1,5 3,0 3,0 2,5 2,5 3,0 3,0 23,5 15
5.    ŠK Casper, Zadar 0,5 0,5 1,0 2,0   2,0 2,5 2,0 2,5 3,0 4,0 3,5 23,5 13
6.    ŠK Sladorana, Županja 0,5 1,0 1,0 2,5 2,0   1,0 2,5 3,0 3,0 2,5 3,0 22,0 13
7.    ŠK Rijeka, Rijeka 0,0 0,5 2,0 1,0 1,5 3,0   1,5 2,5 2,5 1,5 4,0 20,0 9
8.    ŠK Goran, Vrbovsko 0,0 0,5 1,0 1,0 2,0 1,5 2,5   2,0 3,0 2,5 2,5 18,5 10
9.    ŠK Vinkovci, Vinkovci 0,5 1,0 1,0 1,5 1,5 1,0 1,5 2,0   2,0 2,5 3,5 18,0 6
10.    ŠK Zagreb, Zagreb 0,5 1,5 1,0 1,5 1,0 1,0 1,5 1,0 2,0   2,0 3,5 16,5 4
11.    ŠK Stridon, Štrigova 1,0 0,5 1,0 1,0 0,0 1,5 2,5 1,5 1,5 2,0   2,0 14,5 4
12.    ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec 0* 0,0 0* 1,0 0,5 1,0 0,0 1,5 0,5 0,5 2,0   7,0 1

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova % Prosječni rejting
1.
   Nikola Greb 11 1 4 6
3,0
27,3
2063
2.
   Mihovil Vučić 11 2 1 8
2,5
22,7
1934
3.
   Hrvoje Sinković 11 3 3 5
4,5
40,9
1889
4.
   Lovro Čupić 11 3 7 1
6,5
59,1
1802
     ŠK ZAGREB 44 9 15 20
16,5
37,5
1922

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - rezultati po kolima

1. kolo ŠK Junior, Rijeka ŠK Zagreb 3,5 - 0,5
1. IM    Marin Bosiočić 2484 II    Nikola Greb 1901
1 : 0
2. MK    Davor Rameša 2265 II    Mihovil Vučić 1911 1 : 0
3. MK    Marko Bosiočić 2130 III    Hrvoje Sinković 1890 1 : 0
4. II    Vlatko Kukuljan 1924 III    Lovro Čupić - = : =

2. kolo ŠK Zagreb ŠK Casper, Zadar 1,0 - 3,0
1. II    Nikola Greb 1901 I    Franko Šagi 2043
= : =
2. II    Mihovil Vučić 1911 II    Branimir Petrušić 1920 0 : 1
3. III    Hrvoje Sinković 1890 II    Toni Petrušić 1892 0 : 1
4. III    Lovro Čupić - III    Dino Bojmić 1881 = : =

3. kolo ŠK PIK Vrbovec, Vrbovec ŠK Zagreb 0,5 - 3,5
1. I    Marijan Okroša 2027 II    Nikola Greb 1901
= : =
2.      Neven Kovačević - II    Mihovil Vučić 1911 0 : 1
3. IV    Antonio Matić - III    Hrvoje Sinković 1890 0 : 1
4.      Filip Pavlić - III    Lovro Čupić - 0 : 1

4. kolo ŠK Draga, Rijeka ŠK Zagreb 2,5 - 1,5
1. MK    Ivan Karabaić 2134 II    Nikola Greb 1901
1 : 0
2. MK    Vinko Frančišković 2048 II    Mihovil Vučić 1911 1 : 0
3. III    Mihovil Dubrović 1613 III    Hrvoje Sinković 1890 0 : 1
4. IV    Gabriel Dubrović - III    Lovro Čupić - = : =

5. kolo ŠK Zagreb ŠK Stridon, Štrigova 2,0 - 2,0
1. II    Nikola Greb 1901 WMK    Andreja Sambolec 1851
0 : 1
2. II    Mihovil Vučić 1911 IV    Nikola Husajina 1824 = : =
3. III    Hrvoje Sinković 1890 III    Karlo Turk - 1 : 0
4. III    Lovro Čupić -      Matija Sršan - = : =

6. kolo ŠK Sladorana, Županja ŠK Zagreb 3,0 - 1,0
1. III    Mirko Pejić 1937 II    Nikola Greb 1901
= : =
2. II    Ivan Jelić 1953 II    Mihovil Vučić 1911 1 : 0
3. I    Domagoj Patarčić 2001 III    Hrvoje Sinković 1890 = : =
4. II    Ivan Filipović 1997 III    Lovro Čupić - 1 : 0

7. kolo ŠK Zagreb HAŠK Mladost, Zagreb 1,5 - 2,5
1. II    Nikola Greb 1901 MK    Vinko Zlomislić 2120
1 : 0
2. II    Mihovil Vučić 1911 MK    Krešimir Starčević 2104 0 : 1
3. III    Hrvoje Sinković 1890 MK    Ivan Vršek 2103 0 : 1
4. III    Lovro Čupić - WM    Petra Kruljac 2031 = : =

8. kolo ŠK Goran, Vrbovsko ŠK Zagreb 3,0 - 1,0
1. II    Nikola Mitrović 1979 II    Nikola Greb 1901
= : =
2. II    Dario Đurić 1852 II    Mihovil Vučić 1911 1 : 0
3. II    Ante Šepić 1898 III    Hrvoje Sinković 1890 1 : 0
4. WMK    Daria Grgurić - III    Lovro Čupić - = : =

9. kolo ŠK Zagreb ŠK Rijeka, Rijeka 1,5 - 2,5
1. II    Nikola Greb 1901 MK    Julian Plenča 2211
0 : 1
2. II    Mihovil Vučić 1911 II    Sanjin Ružić 1875 0 : 1
3. III    Hrvoje Sinković 1890 III    Filip Mravić 1895 = : =
4. III    Lovro Čupić -      Emanuel Ružić-Zubović - 1 : 0

10. kolo ŠK Vinkovci, Vinkovci ŠK Zagreb 2,0 - 2,0
1. I    Josip Stočko 1817 II    Nikola Greb 1901
1 : 0
2. WMK    Irena Neferanović 1732 II    Mihovil Vučić 1911 0 : 1
3. III    Grga-Filip Brkić - III    Hrvoje Sinković 1890 1 : 0
4. III    Ivan Švagelj - III    Lovro Čupić - 0 : 1

11. kolo ŠK Zagreb ŠK Podsused, Zagreb 1,0 - 3,0
1. II    Nikola Greb 1901 MK    Zvonimir Iveković 2085
0 : 1
2. II    Mihovil Vučić 1911 I    Josip Iveković 2032 0 : 1
3. III    Hrvoje Sinković 1890 WMK    Ivana Iveković 1903 = : =
4. III    Lovro Čupić - WMK    Ana Iveković 1703- = : =

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija