ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


II. juniorska šahovska liga - centar
1. lipnja - 7. rujna 2008, Đurđevac, Zagreb, Dugo Selo


Konačni poredak

Pojedinačni rezultati juniora ŠK Zagreb

Rezultati naše momčadi po kolima

 

 

Konačni poredak

Plasman Ekipa + = - Bodovi Buh. MB
1.    ŠK Zagreb, Zagreb 7 1 1 28,0 182,5 15
2.    ŠŠK Podravka, Koprivnica 8 1 0 27,5 183,0 17
3.    ŠK Stridon, Štrigova 6 2 1 25,5 172,0 14
4.    ŠK Banja Luka, Zagreb 6 0 3 21,0 182,5 12
5.    ŠK Križevci, Križevci 4 2 3 21,0 171,0 10
6.    ŠK Garešnica, Garešnica 4 2 3 18,5 168,0 10
7.    ŠK Sloboda, Mihovljan 4 1 4 18,0 167,0 9
8.    ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 3 1 5 18,0 144,5 7
9.    ŠK Konaki, Novo Virje 4 1 4 17,0 164,0 9
10.    ŠD Sisak, Sisak 3 1 5 16,0 164,5 7
11.    ŠK Osnovnoškolac, Velika Gorica 1 2 6 12,0 147,5 4
12.    ŠK HAAS Đurđevac, Đurđevac 1 2 6 11,0 141,5 4
13.    ŠK Prigorje, Markuševac 2 0 7 11,0 131,0 4
14.    ŠK Caissa, Zagreb 1 2 6 10,0 142,5 4

 

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova %
1.
   Marijan Okroša 9 5 3 1
6,5
72,2
2.
   Lovro Čupić 9 7 1 1
7,5
83,3
2.
   Nikola Greb 9 7 0 2
7,0
77,8
3.
   Mihovil Vučić 5 5 0 0
5,0
100,0
4.
   Hrvoje Sinković 4 2 0 2
2,0
50,0
     ŠK ZAGREB 36 26 4 6
28,0
77,8

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - rezultati po kolima

1. kolo ŠK Sloboda, Mihovljan ŠK Zagreb 0,0 - 4,0
1. II    Josip Slamar - MK    Marijan Okroša 2090
0 : 1
2.      Hrvoje Kovač - II    Lovro Čupić 1940 0 : 1
3.      Jerko Močnik - II    Nikola Greb 1908 0 : 1
4.      Ivan Pal - II    Hrvoje Sinković 1888 0 : 1

2. kolo ŠK Zagreb ŠK Konaki, Novo Virje 4,0 - 0,0
1. MK    Marijan Okroša 2090 III    Andrija Cenkovčan -
1 : 0
2. II    Lovro Čupić 1940 II    Anamaria Kečkeš - 1 : 0
3. II    Nikola Greb 1908 IV    Emil Ratković - 1 : 0
4. II    Hrvoje Sinković 1888 II    Antonija Pantelić - 1 : 0

3. kolo ŠK Križevci, Križevci ŠK Zagreb 2,0 - 2,0
1. I    Jan Bjeličić 2073 MK    Marijan Okroša 2090
= : =
2. II    Mišel Bertusi 1843 II    Lovro Čupić 1940 = : =
3. III    Robert Dušak - II    Nikola Greb 1908 0 : 1
4. II    Benjamin Gajski - II    Hrvoje Sinković 1888 1 : 0

4. kolo ŠK Zagreb ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 1,5 - 2,5
1. MK    Marijan Okroša 2090 MK    Jurica Srbiš 2101
= : =
2. II    Lovro Čupić 1940 I    Matija Ostović 1946 0 : 1
3. II    Nikola Greb 1908 III    Petar Frčko - 1 : 0
4. II    Hrvoje Sinković 1888 III    Ivan Orehovec - 0 : 1

5. kolo ŠK Stridon, Štrigova ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1. MK    Andreja Sambolec 1890 MK    Marijan Okroša 2090
0 : 1
2. IV    Nikola Husajina 1753 II    Lovro Čupić 1940 0 : 1
3. III    Matija Sršan - II    Nikola Greb 1908 1 : 0
4. I    Tajana Turk - II    Mihovil Vučić 1851 0 : 1

6. kolo ŠK Zagreb ŠK Banja Luka, Zagreb 3,0 - 1,0
1. MK    Marijan Okroša 2090 II    Ivan Majer 1862
0 : 1
2. II    Lovro Čupić 1940 IV    Vibor Vragović 1793 1 : 0
3. II    Nikola Greb 1908      Filip Pišmaht - 1 : 0
4. II    Mihovil Vučić 1851      Vedran Čavužić - 1 : 0

7. kolo ŠK Garešnica, Garešnica ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1. IV    Sven Greidl - MK    Marijan Okroša 2090
0 : 1
2.      Miroslav Horina - II    Lovro Čupić 1958 0 : 1
3.      Martin Crnjaković - II    Nikola Greb 1941 1 : 0
4.      Tomislav Horina - II    Mihovil Vučić 1845 0 : 1

8. kolo ŠK Zagreb ŠD Sisak, Sisak 4,0 - 0,0
1. MK    Marijan Okroša 2090 III    Leonardo Prihoda -
1 : 0
2. II    Lovro Čupić 1958 III    Dragan Dejanović - 1 : 0
3. II    Nikola Greb 1941 IV    Martin ŽuljevaC - 1 : 0
4. II    Mihovil Vučić 1845      Luka Rogošić - 1 : 0

9. kolo ŠK Dugo Selo, Dugo Selo ŠK Zagreb 0,5 - 3,5
1. III    Tomislav Filipović 2109 MK    Marijan Okroša 2090
= : =
2.      Tomislav Beljan - II    Lovro Čupić 1958 0 : 1
3.      Marko Vidović - II    Nikola Greb 1941 0 : 1
4.      Marinko Gavran - II    Mihovil Vučić 1845 0 : 1

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija