ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


I. hrvatska šahovska liga za juniore
13. - 19. travnja 2009, Sveti Filip i Jakov


Konačni poredak

Pojedinačni rezultati juniora ŠK Zagreb

Rezultati naše momčadi po kolima

 

 

Konačni poredak

  Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB b
1.    HAŠK Mladost, Zagreb   2,0 2,5 2,5 2,5 3,5 3,0 3,5 3,5 3,5 3,5 3,0 21 33,0
2.    ŠK Podsused, Zagreb 2,0   2,5 1,5 2,5 30, 2,5 3,5 3,5 1,5 3,0 4,0 17 29,5
3.    ŠK Casper, Zadar 1,5 1,5   2,5 2,5 1,5 3,0 3,5 3,0 3,0 3,5 4,0 16 39,5
4.    ŠK Zagreb, Zagreb 1,5 2,5 1,5   1,5 2,0 3,5 2,0 3,0 2,5 3,0 3,0 14 26,0
5.    ŠK Rijeka, Rijeka 1,5 1,5 1,5 2,5   1,5 3,0 2,5 1,5 3,0 2,5 3,0 12 24,0
6.    ŠK Ivan Dvoržak,
   Rovišće - Zr. Topolovac
0,5 1,0 2,5 2,0 2,5   1,5 2,0 2,0 2,5 1,5 3,0 11 21,0
7.    ŠŠ Goranka, Ravna Gora 1,0 1,5 1,0 0,5 1,0 2,5   2,0 2,0 2,5 2,0 2,5 9 18,5
8.    ŠK Hrv. čitaonica, Valpovo 0,5 0,5 0,5 2,0 1,5 2,0 2,0   2,5 3,5 2,0 1,5 8 18,5
9.    ŠK Draga, Rijeka 0,5 0,5 1,0 1,0 2,5 2,0 2,0 1,5   2,0 2,0 2,0 7 17,0
10.    ŠK Mornar, Split 0,5 2,5 1,0 1,5 1,0 1,5 1,5 0,5 2,0   2,0 2,5 6 16,5
11.    ŠK Mladost, Osijek 0,5 1,0 0,5 1,0 1,5 2,5 2,0 2,0 2,0 2,0   1,5 6 16,5
12.    ŠK Junior, Rijeka 1,0 0,0 0,0 1,0 1,0 1,0 1,5 2,5 2,0 1,5 2,5   5 14,0

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova % Prosječni rejting
1.
   Marijan Okroša 10 1 6 3
4,0
40,0
2088
2.
   Mario Feltan 11 6 2 3
7,0
63,6
1891
3.
   Nikola Greb 11 5 6 0
8,0
72,7
1845
4.
   Lovro Čupić 9 4 4 1
6,0
66,7
1813
5.
   Hrvoje Sinković 3 1 0 2
1,0
33,3
1715
     ŠK ZAGREB 44 17 18 9
26,0
59,1
1905

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - rezultati po kolima

1. kolo ŠK Zagreb ŠK Podsused, Zagreb 2,5 - 1,5
1. MK    Marijan Okroša 2079 MK    Zvonimir Iveković 2299
= : =
2. I    Mario Feltan 2054 I    Josip Iveković 2085 = : =
3. I    Nikola Greb 2002 I    Božidar Iveković 1953 = : =
4. I    Lovro Čupić 1972 MK    Ana Iveković 1892 1 : 0

2. kolo ŠK Rijeka, Rijeka ŠK Zagreb 2,5 - 1,5
1. NM    Julijan Plenča 2281 MK    Marijan Okroša 2079
1 : 0
2. II    Sanjin Ružić 1927 I    Mario Feltan 2054 0 : 1
3. III    Mislav Monjac 1803 I    Nikola Greb 2002 = : =
4. III    Filip Mravić 1813 I    Lovro Čupić 1972 1 : 0

3. kolo ŠK Zagreb ŠK Draga, Rijeka 3,0 - 1,0
1. MK    Marijan Okroša 2079 II    Mihovil Dubrović 1693
1 : 0
2. I    Mario Feltan 2054 I    Karmen Mrakovčić 1661 1 : 0
3. I    Nikola Greb 2002 III    Gabriel Dubrović 1569 1 : 0
4. II    Hrvoje Sinković 1891    Lora Kukić - 0 : 1

4. kolo ŠŠ Goranka, Ravna Gora ŠK Zagreb 0,5 - 3,5
1. II    Domagoj Grgurić 1748 MK    Marijan Okroša 2079
= : =
2. MK    Andrea Starčević 1661 I    Mario Feltan 2054 0 : 1
3. MK    Barbara Rački 1661 I    Nikola Greb 2002 0 : 1
4. II    Marko Kirinčić - I    Lovro Čupić 1972 0 : 1

5. kolo ŠK Zagreb ŠK Hrv. čitaonica, Valpovo 2,0 - 2,0
1. MK    Marijan Okroša 2079 MK    Marko Rubil 2071
0 : 1
2. I    Mario Feltan 2054 II    Mihael Sučić 1917 1 : 0
3. I    Nikola Greb 2002 II    Ivan Kovačević 1929 = : =
4. I    Lovro Čupić 1972 IV    Stjepan Štraub - = : =

6. kolo ŠK Mornar, Split ŠK Zagreb 1,5 - 2,5
1. MK    Andrija Baturina 2097 MK    Marijan Okroša 2079
= : =
2. II    Toni Mišković 1947 I    Mario Feltan 2054 1 : 0
3. II    Josip Meštrović 1871 I    Nikola Greb 2002 0 : 1
4. IV    Martin Zorislav Džaja 1656 I    Lovro Čupić 1972 0 : 1

7. kolo ŠK Zagreb HAŠK Mladost, Zagreb 1,5 - 2,5
1. MK    Marijan Okroša 2079 I    Tomislav Filipović 2102
= : =
2. I    Mario Feltan 2054 MK    Janko Havaš 2044 0 : 1
3. I    Nikola Greb 2002 I    Matej Blažeka 2012 = : =
4. I    Lovro Čupić 1972 I    Juraj Havaš 1952 = : =

8. kolo ŠK Zagreb ŠK Mladost, Osijek 3,0 - 1,0
1. MK    Marijan Okroša 2079 II    Darjan Svetinović 1917
0 : 1
2. I    Mario Feltan 2054 II    Stjepan-Krešimir Grgurić 1923 1 : 0
3. I    Nikola Greb 2002 II    Ivan Elez 1889 1 : 0
4. II    Hrvoje Sinković 1891 IV    Borko Bastalić - 1 : 0

9. kolo ŠK Casper, Zadar ŠK Zagreb 2,5 - 1,5
1. IM    Saša Martinović 2483 MK    Marijan Okroša 2079
= : =
2. MK    Toni Petrušić 2015 I    Mario Feltan 2054 1 : 0
3. I    Franko Šagi 2062 I    Nikola Greb 2002 = : =
4. II    Branimir Petrušić 1930 I    Lovro Čupić 1972 = : =

10. kolo ŠK Zagreb ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće 2,0 - 2,0
1. MK    Marijan Okroša 2079 MK    Tomislav Novosel 2189
= : =
2. I    Mario Feltan 2054 II    Zvonimir Jambrušić 1860 = : =
3. I    Nikola Greb 2002 II    Denis Buhin 1954 = : =
4. I    Lovro Čupić 1972 I    Karlo Turk 1793 = : =

11. kolo ŠK Junior, Rijeka ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1. VK    Maroje Jerković 1756 I    Mario Feltan 2054
0 : 1
2. III    Davor Dujić 1589 I    Nikola Greb 2002 0 : 1
3. II    Nikola Samardžić 1680 I    Lovro Čupić 1972 0 : 1
4. III    Marko Dujić 1715 II    Hrvoje Sinković 1891 1 : 0

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija