ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


19. EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U ŠAHU
1. juniorska liga
5. - 11. travnja 2010., Sveti Filip i Jakov


Konačni poredak

Pojedinačni rezultati juniora ŠK Zagreb

Rezultati naše momčadi po kolima

 

Konačni poredak

  Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
MB
b
1.    ŠK Liburnija, Rijeka   2,0 3,5 3,5 3,0 3,5 3,5 4,0 3,5 2,5 2,5
19
31,5
2.    ŠK Podsused, Zagreb 2,0   2,5 2,5 3,0 1,5 2,0 2,5 2,5 2,5 4,0
16
25,0
3.    ŠŠK Podravka, Koprivnica 0,5 1,5   2,0 2,0 3,0 2,5 2,5 3,0 2,5 3,5
14
23,0
4.    HAŠK Mladost, Zagreb 0,5 1,5 2,0   2,0 2,0 2,0 2,0 3,0 3,0 3,5
11
21,5
5.    ŠK Casper, Zadar 1,0 1,0 2,0 2,0   3,5 2,5 2,0 2,0 2,0 2,5
11
20,5
6.    ŠK Rijeka, Rijeka 0,5 2,5 1,0 2,0 0,5   1,0 2,0 2,5 2,0 3,0
9
17,0
7.    ŠK Zagreb, Zagreb 0,5 2,0 1,5 2,0 1,5 3,0   1,5 1,5 3,5 4,0
8
21,0
8.    ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo 0,0 1,5 1,5 2,0 2,0 2,0 2,5   1,5 2,0 3,0
8
18,0
9.    ŠS Goranka-Kenda, Ravna Gora 0,5 1,5 1,0 1,0 2,0 1,5 2,5 2,5   3,0 2,0
8
17,5
10.    ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće 1,5 1,5 1,5 1,0 2,0 2,0 0,5 2,0 1,0   2,0
4
15,0
11.    ŠK Đuro Đaković-Hold, S.Brod 1,5 0,0 0,5 0,5 1,5 1,0 0,0 1,0 2,0 2,0  
2
10,0

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova % Prosječni rejting
1.
   Josip Stočko 10 3 2 5
4,0
40,0
2197
2.
   Matej Jusup 10 3 5 2
5,5
55,0
1942
3.
   Nikola Greb 10 4 4 2
6,0
60,0
1858
4.
   Lovro Čupić 10 5 1 4
5,5
55,0
1818
5.
   Hrvoje Sinković - - - -
-
-
-
     ŠK ZAGREB 40 15 12 13
21,0
52,5
1957

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - rezultati po kolima

1. kolo ŠK Podsused, Zagreb ŠK Zagreb 2,0 - 2,0
1. NM    Zvonimir Iveković 2291 MK    Josip Stočko 2222
1 : 0
2. MK    Božidar Iveković 2061 I    Matej Jusup 2060 1 : 0
3. NM    Ana Iveković 1944 MK    Nikola Greb 2051 0 : 1
4. MK    Tihana Iveković 1909 I    Lovro Čupić 1987 0 : 1

2. kolo ŠK Zagreb ŠK Casper, Zadar 1,5 - 2,5
1. MK    Josip Stočko 2222 IM    Saša Martinović 2509
0 : 1
2. I    Matej Jusup 2060 MK    Toni Petrušić 2117 = : =
3. MK    Nikola Greb 2051 I    Dominik Čolak 1636 1 : 0
4. I    Lovro Čupić 1987 I    Anteo Ivankov - 0 : 1

3. kolo ŠK Liburnija, Rijeka ŠK Zagreb 3,5 - 0,5
1. VM    Ivan Šarić 2607 MK    Josip Stočko 2222
1 : 0
2. MK    Matija Ostović 2185 I    Matej Jusup 2060 1 : 0
3. MK    Mario Muškardin 2085 MK    Nikola Greb 2051 = : =
4. I    Igor Pejić 1912 I    Lovro Čupić 1987 1 : 0

4. kolo ŠK Zagreb ŠŠK Podravka, Koprivnica 1,5 - 2,5
1. MK    Josip Stočko 2222 MK    Jurica Srbiš 2156
0 : 1
2. I    Matej Jusup 2060 I    Ivan Vujec 1994 = : =
3. MK    Nikola Greb 2051 I    Mihovil Vučić 1891 0 : 1
4. I    Lovro Čupić 1987 III    Petar Frčko 1656 1 : 0

5. kolo ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće ŠK Zagreb 0,5 - 3,5
1. I    Denis Buhin 1974 MK    Josip Stočko 2222
0 : 1
2. I    Karlo Turk 1888 I    Matej Jusup 2060 = : =
3. MK    Tajana Turk 1729 MK    Nikola Greb 2051 0 : 1
4. MK    Bojana Popović 1815 I    Lovro Čupić 1987 0 : 1

6. kolo
        ŠK Zagreb slobodan

7. kolo ŠK Zagreb ŠŠ Goranka - Kenda, Ravna Gora 1,5 - 2,5
1. MK    Josip Stočko 2222 I    Domagoj Grgurić 1881
1 : 0
2. I    Matej Jusup 2060 MK    Andrea Starčević 1712 = : =
3. MK    Nikola Greb 2051 MK    Barbara Rački 1698 0 : 1
4. I    Lovro Čupić 1987 II    Marko Kirinčić 1823 0 : 1

8. kolo ŠK Rijeka ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1. MK    Jan Bjeličić 2105 MK    Josip Stočko 2222
= : =
2. II    Mislav Monjac 1882 I    Matej Jusup 2060 0 : 1
3. III    Jadranko Plenča 1718 MK    Nikola Greb 2051 = : =
4. IV    Sven Tica 1562 I    Lovro Čupić 1987 0 : 1

9. kolo ŠK Zagreb ŠK Hrv. čitaonica, Valpovo 1,5 - 2,5
1. MK    Josip Stočko 2222 MK    Marko Rubil 2150
0 : 1
2. I    Matej Jusup 2060 II    Ivan Kovačević 1892 1 : 0
3. MK    Nikola Greb 2051 I    Domagoj Patarčić 2029 = : =
4. I    Lovro Čupić 1987 II    Stjepan-Krešimir Grgurić 1928 0 : 1

10. kolo Đuro Đaković - Hold., Sl Brod ŠK Zagreb 0,0 - 4,0
1. II    Luka Matanović - MK    Josip Stočko 2222
0 : 1
2. III    Zvonimir Nikić 1603 I    Matej Jusup 2060 0 : 1
3. III    Karlo Vuletić - MK    Nikola Greb 2051 0 : 1
4. III    Dominik Udovičić - I    Lovro Čupić 1987 0 : 1

11. kolo ŠK Zagreb HAŠK Mladost, Zagreb 2,0 - 2,0
1. MK    Josip Stočko 2222 MK    Matej Blažeka 2099
= : =
2. I    Matej Jusup 2060 MK    Janko Havaš 2090 = : =
3. MK    Nikola Greb 2051 I    Damjan Blažeka 1991 = : =
4. I    Lovro Čupić 1987 I    Juraj Havaš 1942 = : =

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija