ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


Hrvatska kadetska liga - finale
Topusko, 26. - 30. prosinca 2011.

 


Konačni poredak

Pojedinačni rezultati kadeta ŠK Zagreb

Rezultati naše momčadi po kolima

 

 

Konačni poredak

  Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 MB B
1.    ŠK Liburnija, Rijeka   4,0 3,0 3,0 2,5 4,0 4,0 4,0 14 24,5
2.    ŠŠK Konaki, Novo Virje 0,0   2,5 2,0 2,5 3,5 4,0 3,0 11 17,5
3.    ŠK Casper, Zadar 1,0 1,5   2,5 2,0 2,5 3,0 3,0 9 15,5
4.    ŠK Draga, Rijeka 1,0 2,0 1,5   2,0 3,5 3,0 4,0 8 17,0
5.    ŠK Podsused, Zagreb 1,5 1,5 2,0 2,0   2,5 4,0 3,5 8 17,0
6.    ŠK Vukovar '91, Vukovar 0,0 0,5 1,5 0,5 1,5   2,5 1,5 2 8,0
7.    ŠK Zagreb, Zagreb 0,0 0,0 1,0 1,0 0,0 1,5   3,0 2 6,5
8.    ŠK Sveti Vid, Klis 0,0 1,0 1,0 0,0 0,5 2,5 1,0   2 6,0

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova %
1.    Bruno Pavčević 7 2 2 3 3,0 42,9
2.    Miljenko Muha 7 2 0 5 2,0 28,6
3.    Magdalena Muha 7 0 1 6 0,5 7,1
4.    Robert Šimić 7 1 0 6 1,0 14,3
     ŠK ZAGREB 28 5 3 20 6,5 23,2

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - rezultati po kolima

1. kolo ŠK Casper, Zadar ŠK Zagreb 3,0 - 1,0
1.      Dominik Didulica - II    Bruno Pavčević 1814 0 : 1
2. MK    Toni Petrušić 2170 II    Miljenko Muha 1849 1 : 0
3. II    Danijel Paleka 1671 II    Magdalena Muha - 1 : 0
4. IV    Dominik Čolak 1575      Robert Šimić - 1 : 0

2. kolo ŠK Sveti Vid, Klis ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1.      Katarina Jozić - II    Bruno Pavčević 1814 0 : 1
2. III    Stipan Batinić 1635 II    Miljenko Muha 1849 0 : 1
3. IV    Luka Šarić - II    Magdalena Muha - 1 : 0
4.      Lovre Klarić -      Robert Šimić - 0 : 1

3. kolo ŠK Zagreb ŠK Liburnija, Rijeka 0,0 - 4,0
1. II    Bruno Pavčević 1814 NM    Matija Ostović 2302 0 : 1
2. II    Miljenko Muha 1849 MK    Igor Pejić 2004 0 : 1
3. II    Magdalena Muha - NM    Patricija Vujnović 1928 0 : 1
4.      Robert Šimić - II    Emil Rajter 1816 0 : 1

4. kolo ŠK Draga, Rijeka ŠK Zagreb 3,0 - 1,0
1. MK    Mislav Monjac 2013 II    Bruno Pavčević 1814 = : =
2. I    Ivan Vihor Krsnik Čohar 1937 II    Miljenko Muha 1849 1 : 0
3. II    Dominik Girtšal 1786 II    Magdalena Muha - = : =
4. III    Josip Basilj 1576      Robert Šimić - 1 : 0

5. kolo ŠK Zagreb ŠK Vukovar '91, Vukovar 1,5 - 2,5
1. II    Bruno Pavčević 1814 MK    Tamara Ljikar 1793 = : =
2. II    Miljenko Muha 1849 III    Mateo Pakter - 1 : 0
3. II    Magdalena Muha - III    Robert Neferanović - 0 : 1
4.      Robert Šimić - II    Kruno Nikolić - 0 : 1

6. kolo ŠK Podsused, Zagreb ŠK Zagreb 4,0 - 0,0
1. MK    Božidar Iveković 2218 II    Bruno Pavčević 1814 1 : 0
2. NM    Tihana Iveković 2045 II    Miljenko Muha 1849 1 : 0
3. I    Zvjezdana Iveković 1612 II    Magdalena Muha - 1 : 0
4. III    Stjepan Iveković -      Robert Šimić - 1 : 0

7. kolo ŠK Zagreb ŠŠK Konaki, Novo Virje 0,0 - 4,0
1. II    Bruno Pavčević 1814 I    Petar Bošnjak 1890 0 : 1
2. II    Miljenko Muha 1849 I    Marko Sokač 1877 0 : 1
3. II    Magdalena Muha - I    Andrija Cenkovčan 1849 0 : 1
4.      Robert Šimić - II    Emanuel Hladnić 1758 0 : 1

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija