ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


Kup Republike Hrvatske za šahiste
20. - 25. svibnja 2008, Solaris, Šibenik


Finale kupa - konačni poredak

Pojedinačni rezultati - ŠK Zagreb

Rezultati po kolima - ŠK Zagreb

Festivalska skupina - konačni poredak

Rezultati po kolima - ŠK Zagreb 2

 

Finale kupa - konačni poredak

Plasman Ekipa + = - Bodovi Buh.
1.    ŠK Rijeka, Rijeka 4 0 1 14,5 61,5
2.    ŠK Zagreb, Zagreb 4 0 1 14,0 60,0
3.    GŠK Mravince - Dalmacijacement, Mravince 5 0 0 14,0 59,0
4.    ŠK Osijek, Osijek 3 0 2 13,0 62,5
5.    ŠK Liburnija, Rijeka 3 1 1 12,5 58,0
6.    HAŠK Mladost, Zagreb 2 1 2 12,5 55,5
7.    ŠK Đuro Đaković Holding, Slavonski Brod 2 2 1 12,0 57,5
8.    ŠK Goranka - ALLIANZ, Ravna Gora 3 1 1 12,0 55,5
9.    LRH Kostrena, Kostrena 3 1 1 11,5 54,5
10.    ŠK Đakovo, Đakovo 2 0 3 11,0 55,0
11.    ŠD Varaždin, Varaždin 3 0 2 10,5 50,5
12.    ŠK Ericsson - Nikola Tesla, Zagreb 3 1 1 10,5 47,0
13.    ŠK Junior, Rijeka 2 1 2 10,5 46,0
14.    ŠK Sljeme - Agroproteinka, Sesvete 3 0 2 10,5 45,5
15.    ŠK Slaven, Vukovar 1 2 2 10,0 54,0
16.    ŠK Stridon, Štrigova 2 2 1 10,0 49,5
17.    ŠK A1 Split, Split 3 0 2 10,0 47,0
18.    ŠK Šibenik, Šibenik 2 1 2 10,0 46,0
19.    ŠK Vinkovci, Vinkovci 2 1 2 9,5 52,0
20.    ŠK Koprivnica, Koprivnica 3 0 2 9,0 43,5
21.    ŠK Lucija - Kvarner banka, Rijeka 2 1 2 9,0 40,0
22.    ŠK Vukovar 91, Vukovar 2 0 3 8,5 45,0
23.    HŠK Skradin, Skradin 2 0 3 8,5 40,0
24.    ŠK Sisak, Sisak 1 0 4 7,5 47,5
25.    ŠK Samobor, Samobor 2 0 3 7,5 45,0
26.    ŠK Polet, Zabok 0 1 4 7,5 41,0
27.    GŠK Kutjevo, Kutjevo 1 1 3 6,5 41,5
28.    ŠK Dubrovnik, Dubrovnik 1 0 4 6,0 48,0
29.    Trival - Pula, Pula 0 1 4 6,0 47,0
30.    ŠK Vinogradar, Kneževi Vinogradi 0 0 5 5,5 44,5

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova % Prosječni rejting
1.
   Kiril Georgiev 5 4 1 0
4,5
90,0
2491
2.
   Mladen Palac 5 2 2 1
3,0
60,0
2439
3.
   Robert Zelčić 5 4 0 1
4,0
80,0
2399
4.
   Goran Dizdar 5 1 3 1
2,5
50,0
2332
     ŠK ZAGREB 20 11 6 3
14,0
70,0
2415

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ŠK ZAGREB - rezultati po kolima

1. kolo ŠK Slaven, Vukovar ŠK Zagreb 0,5 - 3,5
1. MK    Bojan Radulović 2308 VM    Kiril Georgiev 2665
0 : 1
2. MK    Tomislav Drmić 2250 VM    Mladen Palac 2559 0 : 1
3. IM    Zoran Majerić 2325 VM    Robert Zelčić 2591 0 : 1
4. MK    Duško Vernački 2159 VM    Goran Dizdar 2548 = : =
2. kolo ŠK Zagreb ŠK Osijek, Osijek 1,0 - 3,0
1. VM    Kiril Georgiev 2665 VM    Zoran Jovanović 2546
= : =
2. VM    Mladen Palac 2559 VM    Dražen Sermek 2510 0 : 1
3. VM    Robert Zelčić 2591 VM    Ivan Leventić 2509 0 : 1
4. VM    Goran Dizdar 2548 VM    Nenad Šulava 2479 = : =
3. kolo ŠK A1 Split, Split ŠK Zagreb 0,0 - 4,0
1. IM    Filip Ljubičić 2471 VM    Kiril Georgiev 2665
0 : 1
2. IM    Franjo Bilobrk 2370 VM    Mladen Palac 2559 0 : 1
3. FM    Zdenko Plenković 2370 VM    Robert Zelčić 2591
0 : 1
4. II    Roko Kraljević 1821 VM    Goran Dizdar 2548 0 : 1
4. kolo ŠK Zagreb HAŠK Mladost, Zagreb 3,0 - 1,0
1. VM    Kiril Georgiev 2665 VM    Zdenko Kožul 2583
1 : 0
2. VM    Mladen Palac 2559 VM    Krunoslav Hulak 2543 = : =
3. VM    Robert Zelčić 2591 IM    Branko Vujaković 2383 1 : 0
4. VM    Goran Dizdar 2548 IM    Ozren Biti 2367 = : =
5. kolo ŠK Rijeka, Rijeka ŠK Zagreb 1,5 - 2,5
1. VM    Ognjen Cvitan 2538 VM    Kiril Georgiev 2665
0 : 1
2. VM    Mišo Cebalo 2520 VM    Mladen Palac 2559 = : =
3. IM    Boris Golubović 2410 VM    Robert Zelčić 2591 0 : 1
4. IM    Jole Petrov 2420 VM    Goran Dizdar 2548 1 : 0

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

Festivalska skupina - konačni poredak

Plasman Ekipa + = - Bodovi Buh.
1.    ŠK Zagreb 2, Zagreb 6 1 0 21,5 102,5
2.    ŠK Rijeka 2, Rijeka 6 0 1 18,5 95,5
3.    Zagrebačka banka, Zagreb 3 2 2 18,0 107,0
4.    ŠK Gambit, Maribor 3 3 1 15,5 104,5
5.    ŠK Sljeme - Agroproteinka 2, Sesvete 4 0 3 15,5 103,5
6.    ŠD Dalekovod, Zagreb 3 2 2 14,5 92,0
7.    ŠK Pliva, Zagreb 3 0 4 13,5 107,5
8.    ŠK Stanoobjekt, Zaprešić 3 0 4 12,0 95,5
9.    ŠK ZET - SVPR, Zagreb 1 3 3 12,0 91,0
10.    ŠK Samobor 2, Samobor 2 0 5 10,0 91,0
11.    Jadranska banka, Šibenik 2 0 5 9,5 96,0
12.    Styria Kleine Zeitung, Graz 0 1 6 8,0 90,0

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


 

ZAGREB 2 - rezultati po kolima

1. kolo Jadranska banka, Šibenik ŠK Zagreb 2 0,0 - 4,0
1. MK    Stipe Lacmanović 2110 VM    Ivan Žaja 2454
0 : 1
2. I    Ante Romac 2114 IM    Mario Bertok 2282 0 : 1
3. I    Ante Bodul 2048 MK    Silvije Petrović 2210 0 : 1
4. II    Roko Brzić 1976 MK    Nenad Frouth 2211 0 : 1
2. kolo ŠK Zagreb 2 ŠK Rijeka 2, Rijeka 3,0 - 1,0
1. VM    Ivan Žaja 2454 IM    Josip Rukavina 2398
1 : 0
2. M    Željko Pavičić 2395 M    Srđan Zelenika 2302 0 : 1
3. IM    Mario Bertok 2282 I    Damir Vrhovnik 1992 1 : 0
4. MK    Silvije Petrović 2210      Brian Dinter - 1 : 0
3. kolo Zagrebačka banka, Zagreb ŠK Zagreb 2 2,0 - 2,0
1. IM    Branimir Jukić 2379 VM    Ivan Žaja 2454
= : =
2. FM    Denis Radočaj 2324 M    Željko Pavičić 2395 = : =
3. M    Miroslav Šušnjar 2224 IM    Mario Bertok 2282
= : =
4. MK    Vjeran Marković 2188 MK    Nenad Frouth 2211 = : =
4. kolo ŠK Zagreb 2 ŠK Pliva, Zagreb 3,5 - 0,5
1. VM    Ivan Žaja 2454 MK    Mirko Raljić 2131
1 : 0
2. M    Željko Pavičić 2395 MK    Bruno Stipić 2110 1 : 0
3. IM    Mario Bertok 2282 MK    Ivica Žarko 2037 = : =
4. MK    Silvije Petrović 2210 I    Ivan Horvatinec 1885 1 : 0
5. kolo ŠK Gambit, Maribor ŠK Zagreb 2 1,0 - 3,0
1. IM    Miran Zupe 2347 VM    Ivan Žaja 2454
= : =
2. FM    Simon Serdt 2308 M    Željko Pavičić 2395 0 : 1
3.      Miran Kirbis 2056 IM    Mario Bertok 2282 = : =
4.      Drago Bizjak 2140 MK    Nenad Škare - 0 : 1
6. kolo ŠK Zagreb 2 ŠK Sljeme - Agrop. 2, Sesvete 3,0 - 1,0
1. VM    Ivan Žaja 2454 FM    Josip Drčelić 2231
= : =
2. IM    Mario Bertok 2282 MK    Emil Nikolić 2186 1 : 0
3. MK    Nenad Frouth 2211 MK    Jovo Runić 2086 1 : 0
4. MK    Nenad Škare - MK    Tomo Martinuš 2169 = : =
7. kolo ŠK Zagreb 2 ŠK Zagreb 2 2,5 - 1,5
1. VM    Ivan Žaja 2454      Zikret Hadžikasumović 2117
= : =
2. M    Željko Pavičić 2395 I    Mile Bačić 1997 = : =
3. MK    Nenad Frouth 2211 III    Damir Obad 1895 1 : 0
4. MK    Nenad Škare - IV    Dario Sindik 1781 = : =

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija