ŠK "Zagreb"
10000 Zagreb
Masarykova 22
Telefon:
(01) 3091 062
Mail:
sah.klub.zagreb@gmail.com

 


2. ženska šahovska liga sjever
26. - 29. kolovoza 2010., Topusko


Konačni poredak

Pojedinačni rezultati

Rezultati po kolima


Konačni poredak

  Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8
MB
Bod.
1.    ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće - Zr.Topol.   3,0 2,5 3,0 3,0 3,5 4,0 3,5
14
22,5
2.    ŠK Dama, Đakovo 1,0   2,5 2,5 3,5 3,0 3,0 4,0
12
19,5
3.    ŠK Podsused, Zagreb 1,5 1,5   2,0 3,5 4,0 3,0 4,0
9
19,5
4.    ŠK Caissa, Vukovar 1,0 1,5 2,0   2,5 2,5 2,0 4,0
8
15,5
5.    ŠK Zagreb, Zagreb 1,0 0,5 0,5 1,5   2,0 3,0 3,0
5
11,5
6.    ŠK Mladost, Petrinja 0,5 1,0 0,0 1,5 2,0   2,5 3,0
5
10,5
7.    ŠK Turopolec, Velika Gorica 0,0 1,0 1,0 2,0 1,0 1,5   3,0
3
9,5
8.    ŠK Posavec - Festung, Ruščica 0,5 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 1,0  
0
3,5

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu



Pojedinačni rezultati

Ploča Igrač Partija + = - Bodova %
1.
   Rajka Smokvina - Korbar
7
1
2
4
2,0
28,6
2.
   Mirela Mikić Muha
4
1
1
2
1,5
37,5
3.
   Katarina Cvijanović
5
2
0
3
2,0
40,0
4.
   Dina Daud 6 2 2 2
3,0
50,0
5.
   Katarina Varga 6 1 4 1
3,0
50,0
     ŠK ZAGREB 28 7 9 12
11,5
41,1

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu



Rezultati po kolima

1. kolo ŠK Posavec - Festung, Ruščica ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1.      Sara Jačimović 1908 I    Rajka Smokvina-Korbar -
1 : 0
2. III    Lidija Grgurević - I    Katarina Cvijanović - 0 : 1
3. II    Eva Martić - I    Dina Daud - 0 : 1
4. II    Kristina Rašić - II    Katarina Varga - 0 : 1
2. kolo ŠK Zagreb ŠK Dama, Đakovo 0,5 - 3,5
1. I    Rajka Smokvina-Korbar -      Nadina Mahmutbegović 1564
= : =
2. I    Katarina Cvijanović - MK    Irena Neferanović 1685 0 : 1
3. I    Dina Daud - MK    Ivanka Raguž 1921 0 : 1
4. II    Katarina Varga - I    Josipa Aščić - 0 : 1
3. kolo ŠK Caissa, Vukovar ŠK Zagreb 2,5 - 1,5
1. ŽFM    Aleksandra Dimitrijević 2242 I    Rajka Smokvina-Korbar -
1 : 0
2. IV    Đurđina Bobić - I    Mirela Mikić Muha - 0 : 1
3. M    Radmila Popov 2056 I    Dina Daud - 1 : 0
4. MK    Zora Lukić - II    Katarina Varga - = : =
4. kolo ŠK Zagreb ŠK Podsused, Zagreb 0,5 - 3,5
1. I    Rajka Smokvina-Korbar - M    Ana Iveković 1956
0 : 1
2. I    Mirela Mikić Muha - MK    Tihana Iveković 1893 0 : 1
3. I    Katarina Cvijanović - I    Ivana Maršan 1788 0 : 1
4. II    Katarina Varga - I    Zvjezdana Iveković - = : =
5. kolo ŠK Mladost, Petrinja ŠK Zagreb 2,0 - 2,0
1. MK    Irena Filipović 2065 I    Rajka Smokvina-Korbar -
= : =
2. I    Renata Josipović - I    Mirela Mikić Muha - 1 : 0
3. II    Natalija Josipović - I    Katarina Cvijanović - 0 : 1
4. III    Klara Krmpotić - I    Dina Daud - = : =
6. kolo ŠK Turopolec, Velika Gorica ŠK Zagreb 1,0 - 3,0
1.      Petra Kuzmić - I    Rajka Smokvina-Korbar -
- : +
2. I    Lucija Rožić 1522 I    Mirela Mikić Muha - = : =
3. I    Manuela Detelić 1512 I    Dina Daud - 0 : 1
4. I    Ana Zagorec - II    Katarina Varga - = : =
7. kolo ŠK Zagreb ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće - Z.T. 1,0 - 3,0
1. I    Rajka Smokvina-Korbar - ŽIM    Vesna Rožić 2287
0 : 1
2. I    Katarina Cvijanović - MK    Marina Videković 1912 0 : 1
3. I    Dina Daud - MK    Bojana Popović 1817 = : =
4. II    Katarina Varga - MK    Tajana Turk 1750 = : =

povratak na vrh             natjecanja              povratak na početnu stranicu


Zagrebački
šahovski savez



Hrvatski
šahovski savez



FIDE


Europska
šahovska unija